Budujemy markę twoją, tak jak swoją ...
logo
Infolinia 24h/7 506-328-644

Sloganu brak.


- Agencja reklamy Gdańsk, - Agencja reklamowa Gdańsk - Usługi reklamowe Gdańsk, - Produkcja reklam w Gdańsku, - Konstrukcje reklamowe Gdańsk, - Agencja marketingowa Gdańsk, - Reklama Gdańsk, - Reklama w sieci, - Reklama w internecie, - Drukowanie reklam Gdańsk, - Wydruki wielkoformatowe Gdańsk

Agencja reklamowa Gdańsk - Usługi reklamowe - Produkcja reklam

Agencja reklamowa "LERSEN" jako podmiot gospodarczy powstała w 2018r, głównym motywem przewodnim było połączenie usług marketingu internetowego oraz wszelkich reklam dodatkowych. Pracownia graficzna oraz dział odpowiedzialny za reklamy dodatkowe funkcjonuje na rynku już przeszło 12 lat, wykonując dla firm wszelkie projekty oraz instalację nośników reklamowych. Natomiast specjaliści z działu reklamy marketingu internetowego pracują od 2012r, wykonując wszelkie czynności reklamowe związane z promocją firm w internecie.

Celem powstania agencji jest wykonywanie kompleksowej obsługi reklamowej z zakresu: poligrafii, usług drukarskich, marketingu reklamy internetowej, projektowania reklam świetlnych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wszelkie plany dalszego rozwoju firmy ukierunkowane będą na zapewnienie kompleksowych usług reklamowych w jednym miejscu. Zapewniamy że dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania względem projektów oraz wykonania wszelkich powierzonych nam zleceń.

Czym są agencje reklamy?

Agencje reklamy to nic innego jak firmy skupiające się na budowaniu marki i rozpoznawalności innych firm. Do najczęstszych działań marketingowych wykonywanych przez agencje reklamowe należy między innymi: projektowanie i produkcja wszelkich nośników reklamowych, tworzenie systemów promocyjnych oraz strategii, dobór odpowiednich narzędzi komunikacji, analiza rynku, ocena skuteczności wdrażanych działań reklamowych, zarządzanie powierzonym budżetem reklamowym i wiele więcej.

Wszystkie te czynności wymagają od pracowników pełnego zaangażowania oraz ogromnej wiedzy zdobytej na przestrzeni wielu lat. Wiedza, kreatywność i odpowiednie wyposażenie pracowni to czynniki kluczowe które zadecydują o sukcesie prowadzonych działań marketingowych. Pamiętaj aby zawsze zapoznać się z pełną ofertą każdej agencji reklamowej dla osiągniecia pełnej spójności wszelkich działań marketingowych.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Kompleksowe działania reklamowe to nasz priorytet. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz wykonywanych usług reklamowych, prace w naszej firmie dla usprawnienia podzieliliśmy na dwa działy. Dział marketingu sieciowego budujący markę naszych klientów w internecie oraz dział produkcji reklam stacjonarnych wykonujący wszelkie konstrukcje reklam zewnętrznych i wewnętrznych. Taki podział pracy zapewnia szybkie i spójne działania na każdym etapie produkcyjnym zapewniając kompleksowe rozwiązania reklamowe w każdej praktycznie branży na świecie.


Ceny usług w agencji reklamowej

Ceny usług za poszczególne produkty i działania reklamowe są bardzo zróżnicowane, najczęściej zależą od ilości zamawianych produktów lub realizacji danych usług. Na cenę ma wpływ oczywiście dodatkowo zakres prowadzonych działań i docelowe miejsce realizacji. Dobre zaplanowanie budżetu na reklamę oraz odpowiednia kolejność wdrażanych działań może zapewnić płynność finansową i stopniowe poszerzanie kanałów reklamowych za wcześniej uzyskane środki. Dlatego planując budowę marki naszej firmy warto skontaktować się z agencją reklamy aby przeprowadzić audyt firmy w zakresie dotychczasowej reklamy i rozplanowania budżetu.

Gdzie mieści się nasza agencja reklamy?

Nasza agencja reklamy mieści się w Gdańsku gdzie z racji lokalizacji wykonujemy najwięcej zleceń. Oczywiście firma "LERSEN" obsługuje klientów z całej polski, gotowe produkty wysyłamy kurierem do samodzielnego montażu lub na życzenie klienta dostarczamy konstrukcje reklamowe pod wskazany adres wykonując montaż.

Jaki region obsługujemy?

Najczęściej obsługiwanym regionem jest trójmiasto i okoliczne miasta lecz wysyłamy również gotowe produkty reklamowe kurierem na całą Polskę a czasami nawet za granicę. Jeśli masz pytania dotyczące swojego regionu skontaktuj się z przedstawicielem naszej agencji i zapytaj o twoją lokalizację na pewno ustalimy możliwe rozwiązania.

Dlaczego warto skorzystać akurat z usług naszej agencji?

Agencja reklamy Gdańsk - "lersen" wykonuje działania w branży reklamowej od przeszło 12-lat łącząc w sobie kompleksowe usługi z zakresu budowania marki. Rozwijamy firmy naszych klientów na wielu płaszczyznach oferując najlepszy możliwy efekt w najkrótszym czasie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dopasowując strategie reklamowe do branży oraz konkurencji wiodącej prym na rynku. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie drukarskim zapewniając trwałe i jakościowe produkty a dodatkowo na wszelkie konstrukcje dajemy gwarancje oraz oferujemy montaż u klienta w siedzibie firmy.

Podsumowanie

Jak widać znaleźć dobrą agencje reklamy nie jest łatwo a za nim zdecydujemy się na budowanie marki naszej firmy warto sprawdzić komu powierzymy takie działania. Dobrą agencje reklamy po za kreatywnymi pracownikami powinno cechować dobrze wyposażone zaplecze produkcyjne, zaplecze zapewni nam wysokiej klasy jakościowe i trwałe produkty które posłużą wiele lat. Dodatkowo warto pamiętać o gwarancji która nie jest standardem w branży a wiele firm niestety ręczy za swoje produkty tylko do chwili opłacenia faktury. Na szczęście trafiając do naszej agencji reklamowej nie musisz się o nic martwić! dysponujemy własną w pełni wyposażoną pracownią gdzie wykonujemy każde zlecenie i udzielamy stosownych gwarancji na wszelkie wykonane produkty. Nie czekaj, powierz swoje działania marketingowe profesjonalistom i wyprzedź swoją konkurencje!

AGENCJA REKLAMOWA

Kompleksowa obsługa reklamowa dla twojej firmy,
teraz wszystko w jednym miejscu!

Marketing internetowy oraz reklama stacjonarna to podstawa działania każdej firmy, nasza agencja od wielu lat działa na rynku reklamowym zapewniając wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wdrażamy niestandardowe rozwiązania poszerzając perspektywy reklamowe naszych klientów, analizujemy postępy konkurencji oraz dobieramy właściwą strategie reklamową.

Najczęściej obsługiwane miasta:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Tczew, Malbork, Władysławowo, Puck, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Olsztyn , Chojnice, Kołobrzeg.

Godziny otwarcia:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem obsługi w wyznaczonych godzinach pracy biura. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

798 - 139 - 039 biuro@lersen.pl
PonWtŚrdCzwPtSob
9:00 - 21:00

NEWSLETTER

Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz

Regulamin i politykę prywatności
ZAINSPIRUJ SIĘ NA:
SOCIAL MEDIA
Agencja reklamy "LERSEN" - Copyright 2018