Budujemy markę twoją, tak jak swoją ...
Kategoria: reklama zewnętrzna | Podkategoria: oklejanie pojazdow
wyklejanie pojazdu - częściowe
MateriałCzas realizacji
folia3 - 14 dni (produkcja)
Uwagi
czas wykonania projektu zależny jest od założeń projektowych.
Infolinia 24h/7 506-328-644

Oklejanie pojazdów firmowych to doskonała forma dodatkowej reklamy dla twojej firmy.

Oklejanie aut Gdańsk - reklama na samochodach firmowych


Oklejanie pojazdów firmowych to w dzisiejszych czasach jedna z częściej wybieranych form reklamy. Firmy na całym świecie stylizują samochody w taki sposób aby wyprzedzić konkurencję i pozyskać klienta. Korzyści jakie daje nam reklama zewnętrzna umieszczona na samochodzie są bardzo duże. Nasz samochód jest codzienna wizytówką naszej firmy, codziennie widzi go duża ilość potencjalnych klientów.

Możliwości stylizacji - folia i nadruk

Obecnie na rynku podczas oklejania samochodu stosowane są wysokiej jakości folie oraz trwały nadruk wykonany w technologii cyfrowej. Wysoką jakość druku zapewnia zastosowanie markowych farb zapewniających wysoki efekt estetyczny oraz trwałość przez wiele lat. Pod względem stylizacji taka forma reklamy daje nam ogromne możliwości od zwykłych napisów informacyjnych po skomplikowane grafiki 3D. Budowanie marki każdej firmy zaczyna się od pierwszego kontaktu wzrokowego, więc warto zadbać o dobrą reklamę pamiętając, że samochód jest często pierwszą widoczną wizytówka naszej firmy.

Jaka reklama na samochód ?

Wybierając oklejanie samochodu jako formę reklamy należy wziąć pod uwagę najważniejszy aspekt jakim są finanse. Ze względu na znacząco niższą cenę naj bardziej popularne stało się częściowe oklejanie pojazdu. W przeciwieństwie do oklejania całościowego jego cena jest dużo niższa przy czym nie traci swojej podstawowej funkcji jaką jest skuteczna reklama. Wyklejając logo na naszym samochodzie budujemy markę wizerunkową a dodając do niej treść informacyjną charakterystyki usług zachowujemy estetykę i przejrzystość. Dobierając odpowiednie czcionki nadruku oraz kolorystykę zachowujemy nie tylko czytelność naszej reklamy ale również poprawiamy jej widoczność podczas słonecznych i pochmurnych dni.

Aplikacja folii - przebieg pracy

Po konsultacjach z klientem oraz zaakceptowaniu projektu graficznego następnym krokiem jest odpowiednie przygotowanie podłoża, które gwarantuje nam trwałość aplikacji. Pod pojęciem dekontaminacji czyli procesie oczyszczenia lakieru kryje się wiele czynności takich jak usuwanie żywicy z drzew, liści, pyłu oraz lotnej rdzy. Następnym krokiem który musi wykonać aplikator to ocena stanu karoserii. Niedopuszczalne jest pozostawienie np. ognisk korozji, odprysków lakieru, większych przetarć bądź wgnieceń. Ten etap przygotowania w dużej mierze zależy od klienta, uczulamy aby przed aplikacją folii doprowadzić powłokę lakieru do stanu idealnego co pozwoli cieszyć się reklamą przez wiele lat.


Zalety oklejenia pojazdu

  • atrakcyjna cena i trwałość reklamy,
  • dobre wykonanie zapewnia przyciąganie uwagi,
  • dzięki mobilności posiadamy nieograniczoną przestrzeń reklamową,
  • możemy ją usunąć z pojazdu w każdej chwili bez szkody dla oryginalnego lakieru,
  • folia przez cały czas chroni powłokę lakieru auta przed korozją.

Podsumowanie

Czy opłaca się oklejać auto ? TAK ... niewątpliwie zalety jakie płyną z tej formy reklamy są duże. Niski koszt przygotowania profesjonalnego projektu wraz z aplikacją grafiki oraz nieograniczona mobilność poszerzająca znacznie zasięg reklamowy naszej firmy. To właśnie te czynniki powodują, że przedsiębiorstwa chętnie korzystają z takiej formy reklamy budując i tworząc własną markę. Na uwagę zasługuje również fakt, że oklejenie samochodu firmowego wykonujemy tylko raz a korzyści z reklamy płyną już zawsze.

Zobacz podobne tematycznie:
Projektowanie stron internetowychProdukcja kasetonów podświetlanychDrukowanie banerów reklamowychProjektowanie logotypówOklejanie witryn sklepowych

AGENCJA REKLAMOWA

Kompleksowa obsługa reklamowa dla twojej firmy,
teraz wszystko w jednym miejscu!

Marketing internetowy oraz reklama stacjonarna to podstawa działania każdej firmy, nasza agencja od wielu lat działa na rynku reklamowym zapewniając wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wdrażamy niestandardowe rozwiązania poszerzając perspektywy reklamowe naszych klientów, analizujemy postępy konkurencji oraz dobieramy właściwą strategie reklamową.

Najczęściej obsługiwane miasta:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Tczew, Malbork, Władysławowo, Puck, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Olsztyn , Chojnice, Kołobrzeg.

Godziny otwarcia:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem obsługi w wyznaczonych godzinach pracy biura. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

798 - 139 - 039 biuro@lersen.pl
PonWtŚrdCzwPtSob
9:00 - 21:00

NEWSLETTER

Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz

Regulamin i politykę prywatności
ZAINSPIRUJ SIĘ NA:
SOCIAL MEDIA
Agencja reklamy "LERSEN" - Copyright 2018