Budujemy markę twoją, tak jak swoją ...
Kategoria: marketing sieciowy | Podkategoria: projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowychProces tworzenia strony internetowej powinniśmy zacząć od określenia celu marketingowego oraz docelowej grupy odbiorców do której kierować będziemy naszą reklamę. Następnym działaniem jakie należy wykonać jest analiza konkurencji właściwej dla naszej branży. W tym miejscu należy określić odpowiednią strategie przyszłej kampanii reklamowej. Zasadą tworzenia strony internetowej jest właściwe określenie jej najważniejszych funkcjonalności tak aby wyprzedzać konkurencję. Głównym zadaniem i celem naszej strony internetowej jest przekazanie informacji o produktach oraz usługach. Dlatego content strony powinien być przygotowany przez profesjonalnego copywritera, ponieważ odpowiednio przygotowana treść znacznie łatwiej dotrze do klienta i przyspieszy przyszły proces pozycjonowania strony. Ostatnim elementem tworzenia naszej witryny internetowej jest przygotowanie profesjonalnej grafiki, ustalenie odpowiedniej typografii jak i kolorystyki. Wszystkie te czynności powinniśmy przekazać do realizacji pracowni graficznej, gdzie wyspecjalizowany zespół grafików zadba o wszelkie szczegóły projektu.


Profesjonalne projekty stron internetowych


Właściwie zaprojektowana strona internetowa jest podstawą działań marketingowych każdej firmy. Jako pierwsza dostarcza niezbędnych informacji o naszych usługach oraz kreuje wizerunek firmy w oczach klienta. Badania rynku wskazują, że ponad 80% wszystkich zainteresowanych sprawdza wiarygodność każdej firmy w internecie weryfikując wszelkie dostępne informacje. Strona internetowa jest najczęściej pierwszą wizytówką naszej firmy, więc właściwe jej zaprojektowanie należy zlecić profesjonalistom.

projektowanie stron internetowych

Strony internetowe CMS(wordpress)


projektowanie stron internetowych

Standardowe projekty stron internetowych wordpress (CMS), wykonywane są w języku PHP stworzonym do obsługi blogów. System wordpress dzięki licencji GNU (General Public License) doczekał się wielu rozbudowanych pluginów oraz posiada tak rozbudowane zaplecze, że z powodzeniem obsługuje ogromną ilość stron internetowych na całym świecie. Współpraca z bazą danych MYSQL oraz mocno rozbudowanym system zarządzania treścią pozwala w prosty i szybki sposób dokonać edycji treści stron internetowych.


Realizacja zlecenia odbywa się w stałej komunikacji z klientem zapewniając wnikliwie wykonanie wszystkich założeń projektowych. Na zakończenie przeprowadzamy 2h szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią by klient sam mógł edytować i zmieniac wcześniej wprowadzone dane.


Projekty indywidualne


Wykonanie indywidualnego projektu strony internetowej zaczynamy od spotkania z klientem, który przedstawia nam własny konspekt strony. Jest wiele wariantów projektowych i są ona zależne tylko od kreatywności oraz wizji klienta. Do obsługi indywidualnej strony internetowej tworzymy również właściwy dla stworzonej strony system zarządzania treścią (CMS). Obsługuje on wszystkie podstawowe funkcje oraz opcje edycji minimalizując koszty edycji przy czyn jest bardzo prosty w obsłudze. Na życzenie klienta wdrażamy również systemy rabatowe wykorzystujące vouchery lub upusty cenowe o wartościach wskazanych przez klienta.

projektowanie stron internetowych

Responsive web design(idealne skalowanie)


projektowanie stron internetowych

W obecnych czasach 100% dostęp do twojej strony internetowej jest priorytetem i często odbywa się poprzez urządzenia takie jak telefon lub tablet. Dlatego absolutną koniecznością jest projektowanie stron internetowych w sposób dostosowany do urządzeń mobilnych. Tak zwany responsive web design zapewnia pełne skalowanie tak by strona internetowa dostosowana była do pracy na urządzeniach mobilnych. Zwiększenie zasięgu o urządzenia mobilne generuje znacznie większy ruch co w konsekwencji przekłada się na większą liczbę klientów. Dodatkowym ważnym atutem responsywnych stron internetowych jest lepsza ocena przez wyszukiwarkę google oraz wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania.

AGENCJA REKLAMOWA

Kompleksowa obsługa reklamowa dla twojej firmy,
teraz wszystko w jednym miejscu!

Marketing internetowy oraz reklama stacjonarna to podstawa działania każdej firmy, nasza agencja od wielu lat działa na rynku reklamowym zapewniając wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wdrażamy niestandardowe rozwiązania poszerzając perspektywy reklamowe naszych klientów, analizujemy postępy konkurencji oraz dobieramy właściwą strategie reklamową.

Najczęściej obsługiwane miasta:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Tczew, Malbork, Władysławowo, Puck, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Olsztyn , Chojnice, Kołobrzeg.

Godziny otwarcia:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem obsługi w wyznaczonych godzinach pracy biura. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

798 - 139 - 039 biuro@lersen.pl
PonWtŚrdCzwPtSob
9:00 - 21:00

NEWSLETTER

Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz

Regulamin i politykę prywatności
ZAINSPIRUJ SIĘ NA:
SOCIAL MEDIA
Agencja reklamy "LERSEN" - Copyright 2018