Budujemy markę twoją, tak jak swoją ...
Kategoria: reklama zewnętrzna | Podkategoria: banery reklamowe
MateriałCzas realizacji
frontlit3 - 14 dni (produkcja)
Uwagi
czas wykonania projektu zależny jest od założeń projektowych oraz ilości sztuk.
Infolinia 24h/7 798-139-039

Profesjonalna produkcja banerów reklamowych dla twojej firmy, w razie pytań prosimy o kontakt z działem obsługi.


- Drukowanie banerów w Gdańsku, - Drukarnia banerów w Gdańsku - Wydruk banerów Gdańsk, - Banery na ścianę Gdańsk, - Banery ścienne Gdańsk, - Banery dekoracyjne, - Banery reklamowe, - Projektowanie banerów reklamowych, - Drukarnia banerów Gdańsk, - Tanie banery Gdańsk, - Wydrukuj baner Gdańsk, - Druk banerów Trójmiasto, - Banery reklamowe Trójmiasto

Banery reklamowe Gdańsk - druk banerów


Agencja reklamowa "Lersen" od wielu lat projektuje oraz wykonuje banery reklamowe dla firm. Profesjonalne oraz indywidualne podejście sprawia, że każde wykonane zlecenie spełnia oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, dbając o wszelkie szczegóły ustalone podczas przyjmowania zlecenia. Doświadczenie naszych grafików oraz profesjonalny sprzęt gwarantuje wydruk o bardzo wysokiej jakości jak i pełną czytelność baneru, nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Średni czas produkcyjny wynosi od 2-4dni licząc od daty zatwierdzenia projektu.


Informacje

  • wysoka jakość wydruku,
  • baner zawijany oraz oczkowany w cenie,
  • wydruk solwentowy - bardzo trwały,
  • materiał odporny na warunki atmosferyczne,
  • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych pracowników.

Zastosowanie

  • banery rozwieszane na ogrodzeniu,
  • montaż na fasadach budynków,
  • przydrożna forma reklamy,
  • transparentny baner informacyjno-odblaskowy widoczny po zmroku,
  • montaż do stelaża tablicy informacyjnej.

Wykonujemy profesjonalne banery reklamowe dobierając właściwą kolorystykę, czcionkę oraz oprawę graficzną względem wykonywanej działalności. Gwarantujemy szybką oraz dokładną realizację każdego złożonego zlecenia wraz z szybkim montażem u klienta.


Co to jest baner reklamowy?

Banery reklamowe to popularny produkt reklamowy, najczęściej wykonany z materiału zwanego frontlitem, który charakteryzuje się strukturą siatki poliestrowej, gdzie włókna zostają zatopione w tworzywie (PVC). Te dynamiczne nośniki reklamowe często stanowią pierwszy wybór firm w zamawianych reklamach zewnętrznych podczas rowadzenia kampani reklamowych. Dzięki możliwości zgrzewania lub klejenia, jesteśmy w stanie dostarczać banery w praktycznie dowolnym rozmiarze – od popularnych formatów o wymiarach 2 metrów szerokości na 1 metr wysokości, aż po wyjątkowo duże banery, przekraczające nawet 10 metrów kwadratowych. Ta szeroka gama dostępnych rozmiarów oferuje znaczne możliwości dostosowania banerów do indywidualnych potrzeb reklamowych, co pozwala firmom efektywnie wykorzystywać te potężne narzędzia w promocji i komunikacji z klientami.

Jakie najczęściej spotykamy banery?

Banery reklamowe to przeważnie wyroby z materiału pokrytego białym tworzywem sztucznym. Wśród nich wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje: matowe i połyskujące. Dzięki różnorodnej gamie kolorów jaką mozemy zastosować na białym podłożu oraz dostosowywanej do grafiki jesteśmy w stanie się wyrużnić na tle innych reklam zewnętrznych w mieście. Dodatkowo możemy wzbogacić nasz banner o elementy odblaskowe, które sprawią, że jeszcze bardziej wyróżni się on na tle konkurencji. Standardowo, banery posiadają oczka co 50 centymetrów, a ich krawędzie są podwijane i podklejane lub zgrzewane, co znacząco zwiększa ich trwałość. Możemy także zabezpieczyć banner laminacją, co poprawia jego odporność na trudne warunki atmosferyczne i wydłuża jego żywotność.

Jak wykonać dobry baner reklamowy ?

Wybierając reklamę zewnętrzna należy przede wszystkim dobrać odpowiedni materiał, który będzie odpowiadał za jakość oraz żywotność banneru reklamowego. Kolejnym krokiem jest dobór właściwych kolorów by nasz baner był dobrze widoczny. W kolejnych krokach należy skupić się na doborze czcionki, kierując się zasadą im mniej różnych stylów pisania tym nasz baner reklamowy jest czytelniejszy.

Częstym błędem popełnianym podczas projektowania dobrego baneru reklamowego jest używanie większej ilości czcionek co często powoduje słabą czytelność. Nasza reklama powinna być oczkowana, odpowiednio przewinięta linką montażową oraz prawidłowo naciągnięta, co zapewnia dobrą czytelność również podczas złych warunków atmosferycznych.

Czy warto szukać tanich banerów reklamowych?

Tanie banery reklamowe często wyróżniają się niższą jakością druku, który jest wykonywany na tańszych ploterach, oraz stosowaniem gorszego jakościowo materiału podczas produkcji. Standardowo, do produkcji banerów reklamowych wykorzystuje się frontlit o gramaturze 510 g/m² z przeplotem 1000x1000, co nadaje mu trwałość i znacznie wydłuża jego żywotność. Na rynku dostępne są również tańsze odpowiedniki o gramaturze 360 g/m² i mniejszym przeplotem, które sprawdzają się na płaskich powierzchniach, takich jak płoty, ogrodzenia, ściany czy balkony. Niestety, nie nadają się one do zastosowań w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru, chyba że zostaną odpowiednio wzmocnione specjalnymi konstrukcjami, takimi jak: zasłonięte od tyłu stelarze reklamowe, które zapewniają stabilne podparcie materiału.

Gdzie zamówić baner reklamowy w Gdańsku?

Nasza agencja reklamowa posiada pełne zaplecze produkcyjne wyposażone w renomowane plotery firmy "ROLAND", co gwarantuje najwyższą jakość druku banerów reklamowych. Po uzgodnieniu szczegółów zamówienia, gotowe banery reklamowe można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy w Gdańsku lub skorzystać z usługi dostawy kurierskiej pod wskazany adres. Firmy zamawiające większe ilości banerów reklamowych na terenie miasta Gdańska i Trójmiasta mogą liczyć na bezpłatną dostawę do swojej siedziby.

Podsumowanie

Czy warto inwestować w banery reklamowe ? ... oczywiście że tak.

Banery reklamowe otaczają nas w codziennym życiu, wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz jasny przekaz powoduje, że banery reklamowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Kolejnym istotnym elementem jest niski koszt produkcji oraz prosty sposób wyeksponowania baneru np. dzięki oświetleniu. Te wszystkie zalety powodują że banery są ważną częścią reklamy każdej firmy, a zapotrzebowanie na nie stale rośnie.

Zobacz podobne tematycznie:
Wyklejanie fototapetDrukowanie naklejek reklamowychOklejanie witryn sklepowychWydruk wizytówek dla firmPozycjonowanie stron internetowych

AGENCJA REKLAMOWA

Kompleksowa obsługa reklamowa dla twojej firmy,
teraz wszystko w jednym miejscu!

Marketing internetowy oraz reklama stacjonarna to podstawa działania każdej firmy, nasza agencja od wielu lat działa na rynku reklamowym zapewniając wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wdrażamy niestandardowe rozwiązania poszerzając perspektywy reklamowe naszych klientów, analizujemy postępy konkurencji oraz dobieramy właściwą strategie reklamową.

Najczęściej obsługiwane miasta:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Tczew, Malbork, Władysławowo, Puck, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Olsztyn , Chojnice, Kołobrzeg.

Godziny otwarcia:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem obsługi w wyznaczonych godzinach pracy biura. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

798 - 139 - 039 biuro@lersen.pl
PonWtŚrdCzwPtSob
9:00 - 21:00

NEWSLETTER

Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz

Regulamin i politykę prywatności
ZAINSPIRUJ SIĘ NA:
SOCIAL MEDIA
Agencja reklamy "LERSEN" - Copyright 2018