Budujemy markę twoją, tak jak swoją ...
Kategoria: marketing sieciowy | Podkategoria: kampanie google adwords
google adwords
MateriałCzas realizacji
cyfrowyindywidualnie
Uwagi
czas wykonania zlecenia zależny jest od założeń projektowych.
Infolinia 24h/7 798-139-039

Prowadzenie kampani linków sponsorowanych google dla twoje firmy, w razie pytań prosimy o kontakt z działem obsługi.


Kampanie google adwords


Dobry wyniki w wyszukiwarce google to w dzisiejszych czasach podstawa działań reklamowych każdej firmy, 90% wszystkich zapytań kierowanych przez klientów odbywa się w w/w wyszukiwarce. Można zatem smiało powiedzieć że jesli cie nie ma w wynikach googla to nie istniejesz, a twoja firma napewno nie odniesie sukcesu. Na całym świecie firmy pozycjonujące prześcigają się w pomysłach co zrobić aby w danej frazie osiągnąc pierwszą pozycję, można by się nawet pokusić o stwierdzenie nieustannej konkurencji panującej pomiedzy firmą google a wszystkimi innymi firmami pozycjonujacymi strony.

Jak dzielimy wyniki wyszukiwania w google ?

Zapytania wpisane przez potencjalnego klienta w pasek wyszukiwarki zwracają dwa rodzaje wyników tzw. wyniki organiczne oraz wyniki platnych kampani sponsorowanych, my skupimy się właśnie na tym drugim płatnym rozwiązaniu. W dalszej części opisu postaramy sie w skrócie wskazać różnice miedzy tymi dwoma rodzajami wyników oraz kwestią opłacalności prowadzenia płatnych kampani reklamowych.

Płartna kampania google adwords
  • Natychmiastowy efekt zwiększający ruch sieciowy w witrynie,
  • dokładne rozplanowanie kosztów kampani reklamowej,
  • statystyki oraz stały monitorin efektów 24h,
  • analiza strategii poszczególnych słów kluczowych,
  • duży zasięg kampani reklamowej obsługujący różne urządzenia.
Organiczne wyniki wyszukiwania
  • Lepsza efektywność organicznych wyników wyszukiwania,
  • relatywnie niższy koszt rozłożony w długim czasie z gwarantowaną stopą zwrotu,
  • trwałe oraz stabilne pozyskiwanie nowych klientów,
  • efekty pozycjonowania organicznego dają rezultaty we wszystkich wyszukiwarkach,

Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampani linków sponsorowanych google zapewniając zoptymalizowane koszty prowadzenia. W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt z przedstawicielem naszego biura który udzieli wszelkich niezbędnych informacji.


Google adwords czy pozycjonowanie ?

Oczywiście nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie który sposób promocji twojej strony będzie lepszy, najlepsze efekty osiągają firmy stosujące obie techniki. W zależności od konkretnego produktu lub usługi należy ustalić indywidualnie budżet, zbadać natężenie konkurencji oraz grupę docelową do której bedziemy chcieli dotrzeć. Po szczegółowej analizie słów kluczowych oraz zachowań rynku należy określić najbardziej optymalne rozłożenie procentowe planu reklamowego np. 70% budrzetu i czasu poświecamy na linki sponsorowane a 30% na organiczne pozycjonowanie strony.

Należy zwrucić uwagę że nie które usługi lub produkty sezonowe wymagają w pierwszej kolejności szybkiego efektu sprzedażowego, a dopiero na drugim planie jest stabilne budowanie bazy klientów na następny rok. W tej sytuacji inwestowanie dużych nakładów w pozycjonowanie organiczne, a mniejszych w kampanie płatne, nie bedzie miało sensu.

Podsumowanie

Kampanie reklamowe google adwords są świetnym rozwiązaniem przynoszącym natychmiastowe efekty w branży reklamowej, kożystając z kampani możemy budować markę firmy oraz promować wszelkie produkty. Opłacalność prowadzonej kampani jest ściśle uzależniona od poprawnej konfiguracji, odpowiednio dobrana treść reklamy względem treści strony docelowej klienta da nam satysfakcjonujący poziom optymalizacji. Ze względu na zminimalizowanie kosztów oraz osiągniecie najlepszych wyników prowadzonej kampani reklamowej zaleca się pozostawienie konfiguracji specialistom, analiza treści na stronie docelowej klienta i dobranie prawidłowych słów kluczowych jest procesem wymagającym odpowiednich narzędzi oraz wiedzy.

Zobacz podobne tematycznie:
Oklejanie pojazdów firmowychDrukowanie banerów reklamowychWyklejanie fototapetProjektowanie i drukowanie naklejekOklejanie witryn sklepowych

AGENCJA REKLAMOWA

Kompleksowa obsługa reklamowa dla twojej firmy,
teraz wszystko w jednym miejscu!

Marketing internetowy oraz reklama stacjonarna to podstawa działania każdej firmy, nasza agencja od wielu lat działa na rynku reklamowym zapewniając wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wdrażamy niestandardowe rozwiązania poszerzając perspektywy reklamowe naszych klientów, analizujemy postępy konkurencji oraz dobieramy właściwą strategie reklamową.

Najczęściej obsługiwane miasta:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Tczew, Malbork, Władysławowo, Puck, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Olsztyn , Chojnice, Kołobrzeg.

Godziny otwarcia:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem obsługi w wyznaczonych godzinach pracy biura. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

798 - 139 - 039 biuro@lersen.pl
PonWtŚrdCzwPtSob
9:00 - 21:00

NEWSLETTER

Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz

Regulamin i politykę prywatności
ZAINSPIRUJ SIĘ NA:
SOCIAL MEDIA
Agencja reklamy "LERSEN" - Copyright 2018