Budujemy markę twoją, tak jak swoją ...
Kategoria: znakowanie w reklamie | Podkategoria: flex-flock
MateriałCzas realizacji
folia flex | flockindywidualnie
Uwagi
czas realizacji zlecenia zależy od ilości materiału do znakowania.
Infolinia 24h/7 506-328-644

Stosowanie folii flex oraz flock w branży reklamowej, w razie pytań prosimy o kontakt z działem obsługi.

Folia flex i flock

Znakowanie odzierzy firmowej to normalna rzecz w dziesiejszych czasach, firmy na rynku nieustannie prześcigają się w różnych formach reklamy budując w oczach klienta swoją markę oraz podnosząc prestiż. Aby zapewnić reklamę na najwyższym poziomie oferujemy profesjonalne znakowanie odzieży używając folii termotransferowych flex | flock.

Jak zrealizować zamównienie ?

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy, po ustaleniu szczegółów oraz przesłaniu grafiki dział produkcyjny przystąpi do realizacji zlecenia. W przypadku braku pomysłu na oznakowanie odzieży nasz grafik na życzenie może odpłatnie przygotować projekt, który po zatwierdzeniu przez klienta zostanie nadrukowany.

Co to jest flex i flock ?

Flex oraz flock to folia przeznaczona do transferu na odzież, transfer odbywa się przy użyciu prasy termotransferowaj rozgrzanej do odpowiedniej temperatury. Zaletą takiego rozwiązania jest wysoka trwałość produktu oraz dobre żywe odwzorowanie kolorów, wadą natomiast zerowa przepuszczalnośc powietrza w miejscu nadruku, fakt ten sprawia że transfer folii najlepiej stosować na mniejszych powierzchniach.


Zalety

  • wysoka jakość nadruku,
  • żywa paleta barw,
  • trwały i odporny produkt,
  • budowa marki oraz prestiżu firmy,
  • tania forma dodatkowej reklamy.

Wady

  • mała przepuszczalność powietrza w miejscu termotransferu.

Duża ilość zalet w stosunku wad pokazuje że znakowanie odzieży z urzyciem foli flex | flock jest doskonałą dodatkową formą reklamy dla firm. Wszystkich zainteresowanych znakowanie odzieży z użyciem foli flex oraz flock prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy.

AGENCJA REKLAMOWA

Kompleksowa obsługa reklamowa dla twojej firmy,
teraz wszystko w jednym miejscu!

Marketing internetowy oraz reklama stacjonarna to podstawa działania każdej firmy, nasza agencja od wielu lat działa na rynku reklamowym zapewniając wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Wdrażamy niestandardowe rozwiązania poszerzając perspektywy reklamowe naszych klientów, analizujemy postępy konkurencji oraz dobieramy właściwą strategie reklamową.

Najczęściej obsługiwane miasta:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Kościerzyna, Kartuzy, Tczew, Malbork, Władysławowo, Puck, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Wejherowo, Słupsk, Bydgoszcz, Toruń, Koszalin, Olsztyn , Chojnice, Kołobrzeg.

Godziny otwarcia:

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z działem obsługi w wyznaczonych godzinach pracy biura. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym terminie po uprzednim kontakcie telefonicznym.

798 - 139 - 039 biuro@lersen.pl
PonWtŚrdCzwPtSob
9:00 - 21:00

NEWSLETTER

Zapisując się na nasz newsletter akceptujesz

Regulamin i politykę prywatności
ZAINSPIRUJ SIĘ NA:
SOCIAL MEDIA
Agencja reklamy "LERSEN" - Copyright 2018